2on Haber

Ahlat ve Tatvan’da okullara kar tatili | Son dakika kar tatili haberleri

Ahlat ve Tatvan’da okullara kar tatili | Son dakika kar tatili haberleri

Konuyla ilgili Ahlat Kaymakamlığından yapılan açıklamada, “Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Ahlat ilçe merkezi ile belde ve köylerdeki her tür ve derecedeki resmi ve özel tüm eğitim kurumlarımız 15.02.2019 Cuma günü (yarın ) 1 gün süre ile eğitime ara verilmesine Kaymakamlığımızca karar verilmiştir.” denildi.

Tatvan Kaymakamlığından yapılan açıklamada ise, “Tatvan Kaymakamlığı İlçe Hıfzısıhha Kurulunun almış olduğu karar uyarınca, ilçemizde devam eden yoğun kar yağışı ve elverişsiz hava koşulları nedeniyle, merkez ve köylerde tüm ilk ve orta dereceli okullarda (YİBO’lar ve pansiyonlu okullar dahil) 15 şubat 2019 Cuma günü eğitime 1 gün süreyle ara verilmiştir. Ayrıca bu süre zarfında Tatvan ilçesinde görevli tüm engelli ve hamile kamu çalışanları da idari izinli sayılacaklardır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadesine yer verildi.  

Özkan Olcay
 

Aramalar: Haber, güncel haber, son dakika haberi, önemli haberler, sondakika haberler bugün, online haber, türk haber, türkiyeden önemli haberler, gündem, basın açıklaması, türkiyede haberler, flaş haber, yeni haberler, 2on, 2onhaber, 2on haber, magazin, magazin haberi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ